1917-1924 A Magyar Könyvszemle c. folyóirat 8 évfolyama, 4 kötetbe kötve. Szerk.: Gulyás Pál. Bp., 1917-1924, Magyar Nemzeti Múzeum Országos Széchényi Könyvtára. Félvászon-kötésben, változó állapotban, részben kissé sérült borítókkal.