Üdvözlőlapok, Ünnepek Tételek száma: 30
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3414003
44379
513
Greeting Cards, Holidays
KĂŠpeslapok
T2/3
1904 Boldog Újévet! Tündérek asztaliteniszeznek, gomba, pókháló / New Year greeting art postcard, fairies playing ping-pong (table tennis) with leaves as rackets and mushroom as table with spiderweb net. litho (EK) 3451834
44380
513
Greeting Cards, Holidays
KĂŠpeslapok
T2/3
1942 Üdvözlet a Mikulástól! / Saint Nicholas greeting art postcard (EK) 3447932
44381
513
Greeting Cards, Holidays
KĂŠpeslapok
T2/3
1900 Saint Nicholas with toys. Verlag Ed. Arenz litho (EK) 3447931
44382
513
Greeting Cards, Holidays
KĂŠpeslapok
T2/3
Üdvözlet a Mikulástól! / Greetings from Saint Nicholas art postcard. litho 3447930
44383
513
Greeting Cards, Holidays
KĂŠpeslapok
T2/3
1917 Gruss vom Nikolaus! / Mikulás gyerekekkel / Saint Nicholas with children greeting art postcard 3413997
44384
513
Greeting Cards, Holidays
KĂŠpeslapok
T3
(Vorläufer) Szent Miklós püspök, dombornyomott Mikulás üdvözlőlap / Saint Nicholas greeting art postcard. Emb. litho (felületi kopás / worn surface) 3473995
44385
513
Greeting Cards, Holidays
KĂŠpeslapok
T3
1905 Éljen Ilona! Egyedi, kézzel készült, dombornyomott képeslap művirág rátéttel / unique embossed greeting art postcard with plastic flower appliques (EB) 3473992
44386
513
Greeting Cards, Holidays
KĂŠpeslapok
T3
1899 Üdvözlet. Élővirágos üdvözlőlap. Galantai Gyula kiadása / Greeting card with real flower (EB) 3031793
44387
513
Greeting Cards, Holidays
KĂŠpeslapok
T4
1925 Húsvéti üdvözlet. Kézzel rajzolt egyedi művészlap / Easter greeting hand-drawn custom-made art postcard with rabbit and eggs (vágott / cut) 3471641
44388
513
Greeting Cards, Holidays
KĂŠpeslapok
T2/3
Vom Nikolo getragen werden - was gibt es schöneres auf Erden! / Saint Nicholas, Christmas greeting art postcard s: Matouschek (fa) 3357442
44389
513
Greeting Cards, Holidays
KĂŠpeslapok
T2/3
1900 Boldog húsvéti ünnepeket / Easter greeting art postcard with rabbits. Emb. floral (EK) 3471322
44390
513
Greeting Cards, Holidays
KĂŠpeslapok
T2/3
1913 Buon natale / Christmas greeting card with ice skating girl. Emb. litho Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft