Olaszország "P.C.I. / 1921. 1981. VENIAMO DA LONTANO E ANDIAMO LONTANO... https://www.darabanth.com/hu/512-Gyorsarveres/512.0/Numizmatika/Kulfoldi-emlekveretek-plakettek~245/Olaszorszag-PCI-1921-1981-VENIAMO-DA-LONTANO-E-ANDIAMO-LONTANO-ketoldalas-vert-bronz~II3457818
3457818
33317
512
Worldwide commemorative medallions and plaques
Numizmatika
Leírás: Olaszország "P.C.I. / 1921. 1981. VENIAMO DA LONTANO E ANDIAMO LONTANO " kétoldalas, vert, bronz emlékérem Szign.: Manzu (51mm) T:AU patina
Italy "P.C.I. / 1921. 1981. VENIAMO DA LONTANO E ANDIAMO LONTANO " double-sided, struck, bronze commemorative medallion Sign.: Manzu (51mm) C:AU patina
: ttg