Culver, Charles A.: Musical Acoustics. New York, Toronto, London: 1956... https://www.darabanth.com/hu/512-Gyorsarveres/512.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Zenetortenet-Kottak-Hangszerek~663/Culver-Charles-A-Musical-Acoustics-New-York-Toronto-London-1956-McGraw-Hill-Kiadoi~II3464271
3464271
17974
512
Music, Musical notes, Instruments
Kikiáltási ár:
6 000 Ft 16,26 EUR , 18,75 USD
Leírás: Culver, Charles A.: Musical Acoustics. New York, Toronto, London: 1956, McGraw-Hill. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
: tg