Térképek

Tételek száma: 190

17933.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

1928 Siófok, Balatonkiliti-Vilmatelep térképe, Magyar Fürdőtérképek I., 1: 10 000, kiadja: Magyar Királyi Állami Térképészet, sok reklámmal, 51×68 cm hajtva
17934.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

17935.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1940 Kárpátalja térképe a Magyarországhoz visszacsatolt területekkel, 1 : 200.000, Bp., M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, ragasztott, 99x76 cm
17936.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1931 Soproni hegység, Kirándulók térképe 14. sz., 1 : 25.000, Bp., M. Kir. Állami Térképészeti Intézet, 82x55 cm
17937.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

- cca 1914-1918 G. Freytags Karte von Rumänien / Románia térképe. 1 : 1.000.000. Kartograpische Anstalt G. Freytag & Berndt, Wien. borítóval, 82x68 cm
17938.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Vegyes görög térkép tétel, kisebb szakadásokkal
17939.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

4 db nagyméretű Magyarország térképe reprintje, 48×66 cm
17940.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Térképtudományi tanulmányok (Studia Cartologica). Bp., 1958, H.M. Térképészeti Intézet. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
17941.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

1968 Európa a II. világháború idején, két részből álló, nagyméretű térkép, "Próbanyomat", Bp., Kartográfiai Vállalat, kissé foltos, lapszéli sérülésekkel, gyűrődésekkel, feltekerve, 118x83 cm (x2)
17942.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1988 Magyarország vasúti térképe, nagyméretű térkép, Bp., MÁV Vezérigazgatóság - Kartográfiai Vállalat, kisebb lapszéli sérülésekkel, gyűrődésekkel, feltekerve, 83x118 cm
17943.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1920 Budapest (Északi lap), katonai térkép, 1 : 75.000, a lap szélén "Demeter Géza főh[adnagy]" névbejegyzéssel és "Magyar királyi összekötő csapat - I. század" bélyegzéssel, foltokkal, 47,5x62,5 cm
17944.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft