1928 Siófok, Balatonkiliti-Vilmatelep térképe, Magyar Fürdőtérképek I., 1: 10 000, kiadja: Magyar Királyi Állami Térképészet, sok reklámmal, 51×68 cm hajtva
1968 Európa a II. világháború idején, két részből álló, nagyméretű térkép, "Próbanyomat", Bp., Kartográfiai Vállalat, kissé foltos, lapszéli sérülésekkel, gyűrődésekkel, feltekerve, 118x83 cm (x2)
1988 Magyarország vasúti térképe, nagyméretű térkép, Bp., MÁV Vezérigazgatóság - Kartográfiai Vállalat, kisebb lapszéli sérülésekkel, gyűrődésekkel, feltekerve, 83x118 cm
cca 1920 Budapest (Északi lap), katonai térkép, 1 : 75.000, a lap szélén "Demeter Géza főh[adnagy]" névbejegyzéssel és "Magyar királyi összekötő csapat - I. század" bélyegzéssel, foltokkal, 47,5x62,5 cm