Kennan György: Szibéria. Ford.: Zempléni P. Gyula. Bp., 1905, Győző An... https://www.darabanth.com/hu/512-Gyorsarveres/512.0/Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~667/Kennan-Gyorgy-Sziberia-Ford-Zempleni-P-Gyula-Bp-1905-Gyozo-Andor-290plus1-p~II3460444
3460444
18860
512
Books: Travelling, Local History
Leírás: Kennan György: Szibéria. Ford.: Zempléni P. Gyula. Bp., 1905, Győző Andor. 290+1 p. Félvászon-kötés, kopott borítóval, laza gerinccel, intézményi bélyegzővel, volt könyvtári példány.
: kni