Tétel

Kikiáltási ár:

4 200 Ft

Leírás:

Kiepert, Ludwig: Grundriss der Differential- und Integral-Rechnung. I-II. Teil. [2 kötet.] Hannover, 1901-1908, Helwingsche Verlagsbuchhandlung, XVII+(1)+750+(2) p.; XXIII+(1)+678 p. Német nyelven. Aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kissé viseltes, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, régi intézményi bélyegzővel.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : kni