https://www.darabanth.com/hu/512-Gyorsarveres/512.0/Konyvek/Konyvek-Tarsadalomtudomany~677/Kierkegaard-Az-ismetles-Ford-a-jegyzeteket-es-az-utoszot-irta-Gyenge-Zoltan-Szeged-1993-~II3459579
3459579
20522
512
Books: Social sciences
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
LeÃrás:
Kierkegaard: Az ismétlés. Ford., a jegyzeteket és az utószót Ãrta: Gyenge Zoltán. [Szeged], 1993, Ictus, 136+(2) p. ElsÅ‘ magyar kiadás. Kiadói papÃrkötés. + Kierkegaard, Soren: Félelem és reszketés. Bp., 1986, Európa. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban, a hátsó borÃtó felsÅ‘ sarkán sérüléssel.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: kni
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m