Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 83

Magyar Honvédelmi Szövetség belső használatra készült kiadványai, 6 db: Tanterv és utasítás az Általános Honvédelmi Oktatáshoz.; Tansegédlet a sorköteles tanfolyamok politikai foglalkozásvezetői részére.; Katonapolitikai helyzet 1979. tavaszán.; A Vörös Csillag Érdemrenddel kitüntetett Magyar Honvédelmi Szövetség országos közgyűlésének jegyzőkönyve.; stb. Bp., 1975-1989, MHSZ. Kiadói papírkötés, vegyes állapotban.
19543.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Bak Mihály: Orvosok - sebesültek. Kórházvonaton a Dontól Dániáig. Bp., 1987, szerzői kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
19544.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Len Deighton: Vadászrepülők. Az angliai légi csata története. Ford.: Félix Pál. Szabó Miklós utószavával. Bp., 1983, Európa - Zrínyi. Első magyar kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés. A belső kötéstáblán Tobak Tibor (1921-2001) vadászpilóta, a 101. "Puma" vadászrepülő osztály krónikása tulajdonosi címkéjével.
19545.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Bernád Dénes - Mujzer Péter - Hangya János: Horrido. Légicsaták a Keleti Fronton. Bp., 1992, OMIKK. Első kiadás. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
19546.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Jagadics Péter: 1968. Egy elfelejtett hadjárat. A zalaegerszegi 8. Gépkocsizó Lövészhadosztály és a katonai elhárítás részvétele Csehszlovákia megszállásában. [Gencsapáti], 2018, Szülőföld. Kiadói kartonált papírkötés.
19547.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
16

Csonkaréti Károly 2 műve: Hadihajók a Dunán. Bp., 1980, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés. + Az Osztrák-Magyar Monarchia haditengerészete. 1867-1918. Bp., 2001, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.
19548.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Magyar Honvédelmi Szövetség belső használatra készült kiadványai, 6 db: Az ,,Élenjáró" kitüntető címért.; A Magyar Honvédelmi Szövetség klubjainak gazdálkodási szabályzata.; Kézikönyv az általános honvédelmi előképzés oktatóinak.; stb. Bp., 1968-1984, MHSZ. Kiadói papírkötés, változó állapotban.
19549.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Magyar Sándor: Álmodni mertünk. Harc a levegőért sorozat. Bp., [1940], Révai, 233+(3) p. Oldalszámozáson kívül fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, belül a lapok nagyrészt jó állapotban. A mű szerepel az 1945-ben az Ideiglenes Nemzeti Kormány által betiltott, fasiszta és szovjetellenes könyvek listáján.
19550.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Janusz Piekalkiewicz: Der Zweite Weltkrieg. Band 1. Herrsching, 1986.,  Manfred Pawlak Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészműbőr-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
19551.

Janusz Piekalkiewicz: Der Zweite Weltkrieg. Band 1. Herrsching, 1986.,
Manfred Pawlak Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészműbőr-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ingersoll, Ralph: Szigorúan titkos. Bp., 1964. Zrínyi. 425p. Kiadói félvászon kötésben
19552.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

19553.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft