Michelsen, Andreas: Der U-Bootskrieg 1914-1918. Leipzig, 1925, Hase &a... https://www.darabanth.com/hu/512-Gyorsarveres/512.0/Konyvek/Konyvek-Militaria-Katonasag~671/Michelsen-Andreas-Der-U-Bootskrieg-1914-1918-Leipzig-1925-Hase-Koehler-VIIIplus207plus1-pplus-8~II3459015
3459015
19511
512
Books: Military
Leírás: Michelsen, Andreas: Der U-Bootskrieg 1914-1918. Leipzig, 1925, Hase & Koehler, VIII+207+(1) p.+ 8 (fekete-fehér képek) t.+ 1 (térkép-melléklet) t. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, sérült, ragasztott kiadói papír védőborítóban, az elülső szennylapon 1941-es bejegyzéssel, intézményi bélyegzővel.
: tg