Tétel

Kikiáltási ár:

10 000 Ft

25

Leírás:

Molnár Ferenc: Égi és földi szerelem. Dráma 5 felvonásban. Rippl-Rónai József öt kőnyomatú képmellékletével. Számozott (311./500) példány, a szerzők, Molnár Ferenc (1878-1952) író és Rippl Rónai József (1861 - 1927) festőművész, grafikus által ALÁÍRT példány. Bp., 1922, Pantheon, (Globus-ny.), 159 p.+ 5 (litográfiák) t. A borítót Falus Elek tervezte. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, sérült, hiányzó gerinccel, sérült kötéssel, az elülső kötéstábla nagyrészt elvált a könyvtesttől, a táblák és az első néhány lap foltos, hullámos. De az aláírások, a litográfiák megvannak, a többi lap belül épp. Restaurálásra szorul!

Megosztás:

Tétel fotót készítette : kni