Lao-ce:
https://www.darabanth.com/hu/512-Gyorsarveres/512.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~690/Lao-ce-Az-Ut-es-Ereny-konyve-Tao-te-king-Tokei-Ferenc-prozaforditasa-alapjan-forditotta-Weores~II3462027
3462027
21306
512
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13 EUR, 9,38 USD
LeÃrás:
Lao-ce:
Az Út és Erény könyve. Tao te king. TÅ‘kei Ferenc prózafordÃtása alapján fordÃtotta Weöres Sándor. (Számozott.)
[Budapest], 1980. Európa Könyvkiadó Magyar Helikon Osztálya (Dürer Nyomda, Békéscsaba). 121 + [7] p. + 1 melléklet.
Könyvgyűjtők számára készült, számozott, bibliofil kiadás. Kolofon: "A kötetet Kalmár Éva szerkesztette. A tipográfia és a kötésterv Szántó Tibor munkája. Készült Monotype Dante betűvel, 12.350 példányban, ebből 1.700 példány nyl-kötésben, számozva. Ez a könyv a 8. számú példány".
Weöres Sándor klasszikus Lao-Ce fordÃtása elÅ‘ször 1958-ban jelent meg.
Példányunk 3. Ãve helyén az ismételten bekötött 2. Ãv szerepel.
Aranyozott kiadói nyl-kötésben, szÃnes, illusztrált, enyhén sérült kiadói védÅ‘borÃtóban. Jó példány.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: ufk
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m