cca 1892-1964 Vegyes irat tétel, 5 db: Bp. VII. ker. Csömöri úti pincehelyiség átalakítási terve, Aachenből küldött magyar nyelvű levél, XXII. ker. Tanács VB Építési és Közlekedési Osztályához benyújtott bejelentés, stb.
ca 1895 A Székely Vasutak és M. kir. Államvasutak által épített Szászrégen-mádéfalvai vonal hosszelvény rajza, és jelmagyarázata. Csíkmádéfalvától Csíkszentdomonkosig. Dekoratív nagy méretű grafika. 140x34 cm, borítóval
1898 Feltehetően Ferenc József uralkodásának 50. évfordulójára készített népi kerámia emlékkorsó "R 1848-1898" felirattal, az R betű feltehetően a Regierungszeit rövidítése, kis sérüléssel, m: 12 cm
cca 1900-1920 A ,,Hungária" Műtrágya, Kénsav és Vegyi Ipar Rt. új vízművének pneumatikus kútja (hossz- és keresztmetszet, alaprajz, stb.), nagyméretű, sokszorosított műszaki rajz, szakadásokkal, teljes méret: 48x189 cm
cca 1903-1909 Emlékkönyv miskolci, erdélyi (Nagyenyed, Kolozsvár, Ada Kaleh), felvidéki (Eperjes) bejegyzésekkel, rajzokkal, köztük egy (valószínűleg) Tompa László (1883-1964) költőtől származóval, illetve további érdekes nevekkel (Dessewffy István, Kossuth Elza). Egészvászon-kötésben, kissé sérült, laza fűzéssel.