Könyvek: Minikönyvek

Tételek száma: 21

Szakmunkások 1987. (Minikönyv). Bp., 1987, Nyomda-, Papíripar és a Sajtó Dolgozóinak Szakszervezete. Kiadói műbőr-kötés. Kereskedelmi forgalomba nem került.
21203.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Végh Oszkár: Nyomda a Terézvárosban. A Globus Nyomda 75 esztendejének története. (Minikönyv). Bp., 1979, Ifjúsági Lapkiadó Vállalat. Kiadói műbőr-kötés, a borítón apró sérülésekkel. Megjelent 500 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került.
21204.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Töttős Gábor: Tolna megye régi kedve. (Minikönyv). Szekszárd, 1986, Szekszárdi Nyomda Vállalat. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került.
21205.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Tóthné Deigner Anna - Szigeti Piroska: Józsefváros 40. (Minikönyv). Bp., 1985, VIII. Kerületi Pártbizottság. Kiadói műbőr-kötés, jó állapotban. Kereskedelmi forgalomba nem került.
21206.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Varga György: Könyvgyártás felsőfokon. (Minikönyv). Debrecen, 1984, Alföldi Nyomda, 32+(1) p. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 200 példányban. Számozott (154./200) példány.
21207.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Babits Mihály: A második ének. Szekszárd, 1983, Szekszárdi Nyomda Vállalat Miniatűrkönyv-gyűjtők Klubja. Kiadói egészvászon kötés. Megjelent 1000 példányban. 1942-es kiadvány kicsinyített, változatlan utánnyomása. Megjelent Babits Mihály születésének 100. évfordulójára.
21208.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Töttős Gábor: Hajdani szekszárdi esztendőben. Szekszárd, 1985, Szekszárdi Nyomda. Kiadói műbőr kötés, plakettel. Kiadták 1000 példányban.
21209.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Hoffer József: Aranylabdások, aranycipősök. (Minikönyv). Bp., 1978, Sportpropaganda, 244+(4) p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, sérült gerinccel. Megjelent 3000 példányban (ebből 1000 számozott). Számozott (101./1000) példány.
21210.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Paizs Gábor: Salytóhibák. (Minikönyv). Bp., 1983, Lapkiadó Vállalat, 108+(4) p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
21211.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft