Könyvek: Lótenyésztés, lósport Tételek száma: 5
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3450195
20719
510
Books: about horses, horsing
Waldbauer Henrik - Sárossy László: A messzelovaglás és a budapest-bécsi distáncverseny. Pécs, 1909., Blancz József, 380 p.+34 (fekete-fehér fotók) t. + 1 (térkép-melléklet) t. Papírkötés, fűzésnél, ragasztásnál szétvált, de komplett 3450203
20720
510
Books: about horses, horsing
Kolligátum: Czáljik István: Csikónevelés. Bp. 1905. 35p. 6. kiadás. Hauber Géza: A fejős tehényről. Bp., 1904. 31p. Tormay Béla: Nádudvari Uramnak a borjuk fölneveléséről szóló beszélgetése. Bp., 1904. 36p. Virágh Elek: A sertéshizlalásról. Bp., 1904. 31p., Kovácsy Béla: Házi állataink takarmányozása. Bp., 1904. 51p. Egészvászon kötésben 3453920
20721
510
Books: about horses, horsing
Tseh Márton: Lovakat orvosló-könyv. Bp.,1979, Mezőgazdasági. 1797-es Trattner Mátyás-féle kiadás reprint kiadása. Egy kihajtható táblával. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval. 3398462
20722
510
Books: about horses, horsing
Stephen Budiansky: A ló természetrajza. Evolúciója, képességei és viselkedése. Ford.: Kállai Tibor. [Bp., 2001.], Vince. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 3399625
20723
510
Books: about horses, horsing
Föld Aurél - Sipos Tamás: Fuss vagy Fizess... (Két sportsmen naplója.) Szerk.: Föld Ottó. Hn., 1996, Szerzői. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft