1887 Das Buch für Alle. Illustrierte Familien-Zeitung. Chronik der Gegenwart. 22. Jahrgang. Német nyelvű folyóirat egybekötött számai, gazdag fekete-fehér képanyaggal. Félvászon-kötésben, megviselt, sérült, széteső állapotban, hiányzó gerinccel.