Faylné Hentaller Mária: Mesék, regék és elbeszélések. Bp., Athenaeum. ... https://www.darabanth.com/hu/508-Gyorsarveres/508.0/Konyvek/Konyvek-Mesekonyvek-ifjusagi-irodalom~759/Faylne-Hentaller-Maria-Mesek-regek-es-elbeszelesek-Bp-Athenaeum-Kiadoi-festett-egeszvaszon~II3436371
3436371
21276
508
Books: Tales
Leírás: Faylné Hentaller Mária: Mesék, regék és elbeszélések. Bp., Athenaeum. Kiadói festett egészvászon kötés, ajándékozási sorokkal, Helbing Ferenc illusztrációival, kopottas állapotban.
: tg