Buschan, Georg: Kulturgeschichte Japans. Mit 68 zum Teil farbigen Abbildungen auf Tafeln.Wien-Leipzig, 1938, Bernina-Verlag, 278 p. Oldalszámozáson kívül fekete-fehér és színes képtáblákkal. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, helyenként kissé foltos lapokkal.