Térképek Tételek száma: 159
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3388370
17593
504
Maps
cca 1890-1900 Magyarország, a Duna menti országok és Közép-Európa térképe, a Sydow-Wagners methodischer Schul-Atlas 3 db térképe, Gotha, Justus Perthes, kisebb sérülésekkel, 31,5x36,5 cm 3391083
17594
504
Maps
Magyarország autóbuszhálózata 1970-71, 1971-72, 1972-73, 3 db nagyméretű térkép, 66x68 cm 3391082
17595
504
Maps
Kogutowicz zsebatlasza 1922-1926. évek egybe kötve. Új sorozat, II-V.. évf. Szerk.: Bátky Zsigmond és Kogutowicz Károly. Bp., 1921-1926, Magyar Néprajzi Társaság Emberföldrajzi Szakosztálya,190p. 116p + 1 kih t., 116p + 1 kih t, 96p+1kih t, 178p+1 kih t. . Haránt-alakú egészvászon kötésben. 3390974
17596
504
3200
Maps
G. Freytag's neue Verkehrskarte von Österreich-Ungarn / Az Osztrák-Magyar Monarchia közlekedési térképe, 1899-es térkép reprintje, 58,5x84 cm 3390942
17597
504
Maps
5 db magyar történelmi térkép: Az olygarchikus Magyarország 1301-1310.; Magyarország pénzügyigazgatási térkép 1308-1382.; A magyar és török végvárak 1576-ban; stb. Változó állapotban, 17,5x23 cm körül. 3391196
17598
504
Maps
2 db Erdély + 7 db Csehszlovákia, Tátra turistatérkép (össz. 9 db), vegyes állapotban 3388541
17599
504
Maps
5 db történelmi térkép: A királyi birtok kiterjedése Szent István halálakor; IV. Kreszimir Péter Horvát és Dalmát Királysága 1070 körül; III. Béla birodalma; A Pannonhalmi Apátság birtokai 1240-ben; IV. Béla birodalma 1260 táján. Bp., M. Kir. Állami Térképészet, az egyik térképen kézzel írt feljegyzésekkel, kisebb foltokkal, 17x25 cm körül 3388520
17600
504
Maps
4 db szovjet/orosz térkép: Oroszország és a környező országok, Moszkva, Rosztov-na-Donu, Harkov (Harkiv). Vegyes méretben és állapotban. 3391249
17601
504
Maps
[ca 1910 Közép Európa autótérképe], Automobil-Routenkarte von Mittel-Europa 1:2 000 000. Freytag & Berndt. 100x72 cm Kiadói papírborítóval 3391245
17602
504
Maps
[ca 1880 Ázsia térkép], General-Karte von Asien, Glogau, F. Handtke, 70x87cm Kiadói szakadt papírborítóval, térkép szép állapotban 3393474
17603
504
Maps
1859 Strategische Karte des italienischen Kriegsschauplatzes. Litografált térkép, sérült. Térkép mérete 37x30 cm. 3393490
17604
504
Maps
ca 1880 Pianta di Venezia edizione della Litografia Veneziana, 73x53 cm. Maps of Venice. Velence térkép. A térkép szélei szakadozottak. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft