1938 A hazatért Felvidék. II. rész: A magyarság ünnepe. Kassa. Képes Vasárnap 47. sz., 1938. nov. 20. Bp., Pesti Hírlap (Légrády-ny.), 36 p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, javított borítóval.