Könyvek: Vasút témájú könyvek Tételek száma: 5
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3424434
21562
504
Books: Railways, locomotives
Kerényi Béla: Vasúti kocsik. Bp., 1952, Tankönyvkiadó, 140 p. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval és gerinccel, néhány kissé sérült, foltos lappal. 3424946
21563
504
Books: Railways, locomotives
Várnagy Zoltán: A Budapesti Helyiérdekű Vasutak története (1887-1987). Bp., 1987. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, kissé kopottas állapotban. 3378221
21564
504
Books: Railways, locomotives
Vasúthistória évkönyv 2001. Főszerk.: Dr. Kerkápoly Endre. Szerk.: Mezei István. Bp., 2001, MÁV. 288p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, foltos vászon és papírborítóval, és foltos lapokkal, dohos, megviselt állapotban. 3378222
21565
504
Books: Railways, locomotives
Vasúthistória évkönyv 2000. Főszerk.: Dr. Kerkápoly Endre. Szerk.: Mezei István. Bp., 2000, MÁV. 300 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, foltos vászon és papírborítóval, és foltos lapokkal, dohos, megviselt állapotban. 3388221
21566
504
Books: Railways, locomotives
Frevoja Terminareto. Esperanta - Hungara. Hungara - Esperanta. / Vasuti Kis Szakszótár. Eszperantó-Magyar, Magyar-Eszperantó. Szerk.: Bácskai István. Bp., 1968, Nemzetközi Vasutas Eszperantó Szövetség Magyar Tagozata - Magyar Eszperantó Szövetség Vasutas Szakosztálya, 142+2 p. Kiadói félvászon-kötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft