Könyvek: Utazás, helytörténet Tételek száma: 307
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3423647
20108
504
Books: Travelling, Local History
Vincze Ferenc: Kerekegyháza gazdaságföldrajza. Közlemények a Debreceni Tisza István Tudományegyetem Földrajzi Intézetéből. Debrecen, 1942, (Beke Zoltán-ny.), 66+(2) p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, intézményi bélyegzőkkel. 3423658
20109
504
Edwin O. Reischauer: Japán története. Ford.: Kállai Tibor, Kucsera Katalin. Bp., 2000, Maecenas, 337+(3) p. Kiadói kartonált papírkötés. 3421881
20110
504
Erdély északi része és a Székelyföld. Bp., é. n., Országos Magyar Idegenforgalmi Hivatal. Papírkötés, gazdagon illusztrált. 3423430
20111
504
György János: Kivándorlóink az Egyesült Államokban. ,,Urania" Magyar Tudományos Egyesület. Népszerű Tudományos Felolvasások 104. Bp., 1909, Hornyánszky-ny., 25+(3) p. Egyetlen kiadás. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos, erősebben sérült borítóval, az első lap sarkán sérüléssel. (Ritka!) 3423432
20112
504
Soós Péter: Barangolások hazai tájakon I-II. Bp., 1994. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. 3423480
20113
504
Hidvégi Lajos: Pusztabokrok. Adatok Cegléd és környéke településtörténetéhez [...]. Cegléd, 1984. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban. 3422248
20114
504
Váradi Antal: A régi Pest emlékeiből. Bp., 1921, Pesti Könyvnyomda. félvászon kötés, kopottas állapotban. 3421996
20115
504
Jakucs László: A Békebarlang felfedezése. Bp., 1953, Művelt Nép, kopott félvászon kötés. 3420977
20116
504
Mednyánszky Alajos 2 műve: Festői utazás a Vág folyón, Magyarországon (1825). + Regék és mondák. Ford.: Soltész Gáspár. Bp., 1981-1983, Európa , 121+(6) p.; 148+(4) p. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 3423538
20117
504
Szelényi Károly: Tokaj és vidéke. Táj változó fényben. Bp., 1981, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. 3424825
20118
504
Kovács Sándor: Kárpátaljai útravaló. Úti olvasmány. Bp., 1999, Püski. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal. + Szacsvay Imre - Szacsvay Péter - Legeza László: Kárpátalja. Bp., Officina Nova. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. 3421754
20119
504
2 db könyv - Antalffy Gyula: Reformkori magyar városrajzok. Bp., 1982, Panoráma. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. + Bácskai Vera - Nagy Lajos: Széchenyi pesti tervei. Bp., 1985, Szépirodalmi. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft