21797.
Lezárult 504. Gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
2 000 Ft
Benedek Elek: Galambok. Elbeszélések fiatal leányoknak. (Bp.), é.n. (cca 1900), (Athenaeum), 209+(3) p. Kiadói dekoratív, aranyozott, festett egészvászon-kötés, viseltes borítóval és gerinccel, hiányzó címlappal, helyenként kissé sérült, koszos, foltos lapokkal.