Könyvek: Építészet, művészet Tételek száma: 393
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3183356
21105
504
500
Books: Architecture, Art
Vance Kirkland festőművész. Szerk.: Fitz Péter. Bp., 1997, BTM. Papírkötésben, jó állapotban. Gazdag képanyaggal illusztrált. 3071487
21106
504
500
Books: Architecture, Art
Karl Krüll ... mag keinen Fisch Lichtspuren. ;Bernhard Streit 1985 19p. Protogonos / Galerie Makkom, Amsterdam 3072368
21107
504
400
Books: Architecture, Art
Borbás - Deutsch (Pozíciók VI Bécs.) Bp., 1990. Fészek Galéria, . Kiállítási katalógus Kiadói papírkötésben 3072347
21108
504
300
Books: Architecture, Art
Borbás - Deutsch (Pozíciók VI Bécs.) Bp., 1990. Fészek Galéria, . Kiállítási katalógus Kiadói papírkötésben 3249896
21109
504
300
Books: Architecture, Art
Wartmann, W.: Albert Welti 1862-1912. Vollständiges Verzeichnis des graphischen Werkes mit den verschiedenen Plattenzuständen und Drucken. Bearbeitet von Dr. - -. Zürich, 1913., Zürcher Kunst-Gesellschaft. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, szakadozott, kissé foltos borítóval. 3072344
21110
504
200
Books: Architecture, Art
Pichler - Fehér (Pozíciók III.) Bp., 1989. Fészek Galéria, Meta R. Galéria. Kiállítási katalógus Kiadói papírkötésben 3072365
21111
504
200
Books: Architecture, Art
Amy Eshoo - Kelecsényi Csilla. Bp., 1992. Fészek Kiállítási katalógus 10 p 3181898
21112
504
100
Books: Architecture, Art
Fitz Artur: Salamon Ferencz mint műbíráló. Bp., 1912, Németh József, 35+3 p. Kiadói papírkötés, sérült, leszakadt borítóval, de belül jó állapotban. 3146847
21113
504
100
Books: Architecture, Art
Eberhard Hempel - Eduard Andorfer: Die Kunstdenkmäler Österreichs Steiermark. Neubearbeitet von Maria Schaffler, Eberhard Hempel und Eduard Andorfer. Dehio-Handbuch. Wien - München,1956,Anton Schroll. Dritte, neubearbeitete Auflage. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, foltos hátsó borítóval. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft