Üvegtárgyak Tételek száma: 518
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3369006
12902
500
3400
Glass-objects
Kristályüveg talpas kínáló, jelzés nélkül, hibátlan, d: 16 cm, m: 16 cm 3368973
12903
500
3400
Glass-objects
Régi kristály tálca, ezüstpácolt díszítéssel, hibátlan, 34x15 cm 3387580
12904
500
Glass-objects
Bohemia "Brigitta" konyakos pohár szett, 6 darab, hibátlan, m: 16 cm 3393473
12905
500
Glass-objects
Rosenthal kristályüveg asztalközép, jelzett, hibátlan, d: 33 cm 3311933
12906
500
Glass-objects
Aranyozott szájú kristályüveg likőrös pohár garnitúra, 6 db, m: 17,5 cm 3311284
12907
500
Glass-objects
Aranyozott szájú kristályüveg borospohár garnitúra, 6 db, m: 18 cm 3333958
12908
500
Glass-objects
2 darab orvosságos üveg, cca 1900, Pohó Ispán Hódmezővásárhely, sérült, Coffee Extract, h: 10-18 cm 3333984
12909
500
Glass-objects
Üveg női kacsa, kopott, 19. sz. vége, Parád környéke, h: 34 cm 3361778
12910
500
Glass-objects
Kristály kínáló tál, hibátlan, d: 20 cm 3389644
12911
500
Glass-objects
Lukács Imre Őrangyal Gyógyszertár Bódvaszilas szódásüveg, fej nélkül, pattogzással, m: 20 cm 3349330
12912
500
Glass-objects
Kancsó - dombornyomott gomba mintával. Parád, cca 20. sz. eleje,, kopott festéssel, m: 12,5 cm 3362998
12913
500
4200
Glass-objects
Szőlőkínáló üvegtál, préselt szőlőfürt mintával, jelzés nélkül, hibátlan, d: 34 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft