Kerámiák Tételek száma: 226
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3359455
12173
500
Art-ceramics
Német váza, lemázolt, számozott, m: 15 cm 3359427
12174
500
Art-ceramics
Tiszafüredi kancsóváza, jelzés nélkül, m: 21,5 cm 3359412
12175
500
Art-ceramics
Mezőcsáti szőlőmintás boroskancsó, mázkopással, m: 21 cm 3355902
12176
500
Art-ceramics
Gránit iparművész csorgatott mázas falitál, jelzett, hibátlan, d: 24,5 cm 3270424
12177
500
3400
Art-ceramics
Tófej négyoldalas váza. Jelzett, kis mázhibával, m: 32 cm 3325530
12178
500
Art-ceramics
Csalikancsó Mónus műhely, Hódmezővásárhely mázas kerámia, jelzett, hibátlan 13 cm 3171308
12179
500
Art-ceramics
Iparművész kerámia kínáló, sorszámozott, 28x10,5 cm 3359653
12180
500
Art-ceramics
Máltai zacskó alakú kerámia váza, jelzett, kopással, m: 14 cm 3405683
12181
500
Art-ceramics
Dávid-csillagos díszítésű mázas kerámia falitányér, jelzett: Ceramica Arabe S. Isidro Granada (Spanyolország), kisebb mázhibákkal, d: 20 cm 3327669
12182
500
Art-ceramics
Kínai halász figura, halon sérüléssel, jelzett, m: 12,5 cm 3411228
12183
500
Art-ceramics
Régi medve figurával díszített mázas kerámia váza, jelzés nélkül, kis kopással, 11x9,5 cm 3408240
12184
500
Art-ceramics
Szilke. Mezőtúr, cca 1900, repedéssel, m: 20,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft