Kerámiák

Tételek száma: 226

Német váza, lemázolt, számozott, m: 15 cm
12173.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Tiszafüredi kancsóváza, jelzés nélkül, m: 21,5 cm
12174.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Mezőcsáti szőlőmintás boroskancsó, mázkopással, m: 21 cm
12175.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Gránit iparművész csorgatott mázas falitál, jelzett, hibátlan, d: 24,5 cm
12176.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Tófej négyoldalas váza. Jelzett, kis mázhibával, m: 32 cm
12177.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Csalikancsó Mónus műhely, Hódmezővásárhely mázas kerámia, jelzett, hibátlan 13 cm
12178.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Iparművész kerámia kínáló, sorszámozott, 28x10,5 cm
12179.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Máltai zacskó alakú kerámia váza, jelzett, kopással, m: 14 cm
12180.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Dávid-csillagos díszítésű mázas kerámia falitányér, jelzett: Ceramica Arabe S. Isidro Granada (Spanyolország), kisebb mázhibákkal, d: 20 cm
12181.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kínai halász figura, halon sérüléssel, jelzett, m: 12,5 cm
12182.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Régi medve figurával díszített mázas kerámia váza, jelzés nélkül, kis kopással, 11x9,5 cm
12183.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Szilke. Mezőtúr, cca 1900, repedéssel, m: 20,5 cm
12184.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft