Egressy Béni: Erkel Ferenc - Hunyadi László. Bp., 1986. Zeneműkiadó, z... https://www.darabanth.com/hu/500-Gyorsarveres/500.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Zenetortenet-Kottak-Hangszerek~1000013/Egressy-Beni-Erkel-Ferenc-Hunyadi-Laszlo-Bp-1986-Zenemukiado-zongorakotta-279p-Kiadoi~II3410465
3410465
18173
500
Music, Musical notes, Instruments
Leírás: Egressy Béni: Erkel Ferenc - Hunyadi László. Bp., 1986. Zeneműkiadó, zongorakotta 279p. Kiadói vászon kötésben, kiss sérült papír védőborítóval.
.
: tg