1967 Magyarország postajárati térképe, két részből álló, nagyméretű térkép, kiadja a Posta-vezérigazgatóság, Bp., Kartográfiai Vállalat, megjelent 3600 példányban, feltekerve, lapszéli gyűrődésekkel, 118x83 cm (x2)
1904 Andrees neuer allgemeiner und Österreichisch- Ungarischer Handatlas in 126 Haupt- und 131 Nebenkarten auf 189 Kartenseiten nebst vollständigem alphabetischem Namenverzeichnis. Herausgegeben von A. Scobel. Wien, 1904, Moritz Perles. Első kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, viseltes állapotban, sérült borítóval és gerinccel, részben szétvált fűzéssel, helyenként kissé sérült, foltos, kijáró lapokkal.
cca 1920-1930 Budapest és Losonc + Trencsén környéke, 2 db katonai térkép, 1 : 200.000, M. Kir. Állami Térképészet, kisebb lapszéli sérülésekkel, feltekerve, 62,5x47,5 cm körül