1896 Sz. György Halma puszta és kis Muzsla részletes talaj térképe Hor... https://www.darabanth.com/hu/500-Gyorsarveres/500.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Terkepek~1000012/1896-Sz-Gyorgy-Halma-puszta-es-kis-Muzsla-reszletes-talaj-terkepe-Horusitzky-Henrik-tol-M-~II3411329
3411329
17917
500
3200
Maps
Leírás: 1896 Sz. György Halma puszta és kis Muzsla részletes talaj térképe Horusitzky Henrik-től. M: 1:7200. Litográfia + pausz térkép 43x70 cm Hajtva
: tg