13466.
Lezárult 500. Gyorsárverés
Órák
60 000 Ft
Kandallóóra kandeláber párral. Francia, cca 1900, márvány, spiáter, bronz, órán puttó figurákkal, porcelán számlap, előtte fazettált üveg. Az aratónő szobra Auguste Moreau (1834-1917) munkája után készült. Felesütős szerkezet, kulccsal. Öt gyertyacsészés kandeláberpár. Néhol kopott felületekkel, kandeláber egyik karja sérült, m: 63 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!