Ludwig Rohbock (1820-1883) - Georg Michael Kurz (1815-1883): Törcsvár a Törcsvári szorosban (Erdély) / Schloss Törtzburg im Törtzburger Pass. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, kissé foltos, sarkain kissé sérült, 12x16 cm