Ludwig Rohbock (1820-1883) - A. Rottmann: Hajdani mecset minarettel Pécs városában / Ehemalige Moschee und Minaret in Fünfkirchen. Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, kis lapszéli sérülésekkel, kissé foltos, 16x12 cm