Macaulay, [Thomas Babington]: Ánglia története II. Jakab trónralépte óta. Nagyon ritka első kiadás! Írta --. Forditotta Csengery Antal ? Zichy Antal. Első kiadás. I-II. kötet.
Budapest, 1853. Emich um]. 564p.; 536 p.; Egységes kiadói egészvászon kötésben, a gerincen aranyozott címfelirattal. Megkímélt állapotú, jó darabok