https://www.darabanth.com/hu/500-Gyorsarveres/500.0/Konyvek/Konyvek-Termeszettudomany-medicina~2000069/Handbuch-der-Vergleichenden-Anatomie-der-Hausthiere-Bearbeitet-von-W-Ellenberger-und-H-Baum~II3405223
3405223
20406
500
Books: Natural sciences, Medicine
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
LeÃrás:
Handbuch der Vergleichenden Anatomie der Hausthiere. Bearbeitet von W. Ellenberger und H. Baum. Berlin, 1903, August Hirschwald, XVI+1004 p. Német nyelven. 10. kiadás. Kiadói aranyozott félbÅ‘r-kötés, kopott borÃtóval és gerinccel, a gerincen kis sérüléssel, jegyzetekkel és bejelölésekkel, a cÃmlapon kis hiánnyal.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tg
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m