Tétel

Kikiáltási ár:

5 000 Ft

Leírás:

Handbuch der Vergleichenden Anatomie der Hausthiere. Bearbeitet von W. Ellenberger und H. Baum. Berlin, 1903, August Hirschwald, XVI+1004 p. Német nyelven. 10. kiadás. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kopott borítóval és gerinccel, a gerincen kis sérüléssel, jegyzetekkel és bejelölésekkel, a címlapon kis hiánnyal.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tg

  • HétfÅ‘: 12-17
  • KeddtÅ‘l Szerdáig: 10-17