Kertész Elemér-De Sgardelli Caesar: A frontharcos eszme szolgálatában.... https://www.darabanth.com/hu/500-Gyorsarveres/500.0/Konyvek/Konyvek-Militaria-Katonasag~2000065/Kertesz-Elemer-De-Sgardelli-Caesar-A-frontharcos-eszme-szolgalataban-Erdelyi-tuzharcosok-es~II3411413
3411413
19688
500
Books: Military
Leírás: Kertész Elemér-De Sgardelli Caesar: A frontharcos eszme szolgálatában. (Erdélyi tűzharcosok és hadviseltek emlékalbuma.) Vitéz Gróf Takách-Tolvay József előszavával. [Bp., [1942], Magyar Front, 407+(1)+105 (bajtársi adattár) + 68 p. (arcképek). Kiadói aranyozott egévászon-kötés, enyhén sérült borítóval
: tg