https://www.darabanth.com/hu/500-Gyorsarveres/500.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~2500135/Simonfay-Margit-Pesti-lany-Parisban-A-szerzo-altal-dedikalt-peldany-Bp-1935-Patria-207plus1~II3405784
3405784
21373
500
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
LeÃrás:
Simonfay Margit: Pesti lány Párisban. A szerzÅ‘ által dedikált példány! Bp., 1935, Pátria, 207+(1) p. Egyetlen kiadás. Aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, kissé kopott borÃtóval és gerinccel, egyébként jó állapotban. (Ritka!)
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: bt
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m