https://www.darabanth.com/hu/500-Gyorsarveres/500.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~2500135/Nagy-Marton-Regi-nevek-regi-regek-A-borito-Morvay-Andras-munkaja-OradeaNagyvarad-1927-Szent~II3409155
3409155
21294
500
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
LeÃrás:
Nagy Márton: Régi nevek, régi regék. A borÃtó Morvay András munkája. Oradea/Nagyvárad, 1927, Szent László, 240 p. Kiadói illusztrált papÃrkötés, kopott, foltos, szakadt borÃtóval, sérült gerinccel.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tg
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m