https://www.darabanth.com/hu/500-Gyorsarveres/500.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~2500135/Benedek-Elek-Katalin-Regeny-fiatal-leanyok-szamara-Bp-1903-Athenaeum-VIIIplus229-p-2-kiadas~II3411072
3411072
21301
500
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71 EUR, 3,13 USD
LeÃrás:
Benedek Elek: Katalin. Regény fiatal leányok számára. Bp., 1903, Athenaeum, VIII+229 p. 2. kiadás. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, kopott borÃtóval, a gerincen apró sérüléssel, foxing foltos lapokkal, két kijáró lappal (köztük cÃmlappal.)
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: nagy_andras
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m