https://www.darabanth.com/hu/500-Gyorsarveres/500.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~2500135/Arany-Janos-osszes-munkai-4-kotete-I-XXI-XII-Bp-1900-Franklin-Kiadoi-aranyozott-festett~II3411236
3411236
21233
500
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
LeÃrás:
Arany János összes munkái 4 kötete (I.,X.XI.,XII.) Bp., 1900,Franklin. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötések, aranyozott lapélekkel, kopott borÃtókkal, az I. kötetbÅ‘l az elülsÅ‘ elÅ‘zéklap kijár.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: nagy_andras
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m