Ady Endre összes versei. Bp., é.n. (cca 1940), Athenaeum, 1013 p. Kiad... https://www.darabanth.com/hu/500-Gyorsarveres/500.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~2500135/Ady-Endre-osszes-versei-Bp-en-cca-1940-Athenaeum-1013-p-Kiadoi-aranyozott~II3405911
3405911
21341
500
Kikiáltási ár:
2 000 Ft 5,42 EUR , 6,25 USD
Leírás: Ady Endre összes versei. Bp., é.n. (cca 1940), Athenaeum, 1013 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, ex libris-szel.
: tg