Fotó Tételek száma: 664
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3330576
16738
500
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Arcok. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 28.5x38 cm 3347575
16739
500
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Szobor. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 38x26,5 cm 3347571
16740
500
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Hordók. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 38x26 cm 3347581
16741
500
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Szandai Sándor portréja. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 38,5x28 cm 3330584
16742
500
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Szandai Sándor portréja. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 38,5x25,5 cm 3288508
16743
500
300
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Gondolkodó. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 38x28 cm 3288383
16744
500
300
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Portré. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán jelzett, 39x29 cm 3288376
16745
500
300
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Kő és élet. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 38x22 cm 3298283
16746
500
400
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Arc. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 38x27 cm 2964366
16747
500
Photo
Engi László: Amatőr műteremben. Művészfotó nagyítás kartonon. 30x40 cm 2849686
16748
500
Photo
Engi László: Házmúzeum, nagyméretű fotó hátoldalon feliratozva, 39,5×27,5 cm 2057249
16749
500
200
Photo
2007 Jász Sándor: Csád, 2 db dekorációs fotóprint, foltos, 45×32 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft