Fotó

Tételek száma: 664

cca 1932 Brassai (eredetileg Halász Gyula) (1899-1984) magyar - francia fotóművész felvételei (Éjjel Párizsban c. sorozatból), 3 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm és 10x15 cm
16724.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

cca 1939 Albók János (1894-1980) később John Albok, magyar - amerikai fotóművész és szabómester felvételei (Játék; Gesztenye árus), 2 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm
16725.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1975 Hajas-Vető szerzőpáros performanszából 1 db modern nagyítás a néhai Népművelési Intézet képzőművészeti referensének gyűjteményéből, jelzés nélkül, 15x21 cm
16726.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
15

1928 Máté Olga (1878-1961) budapesti fényképész és fotóművész felvétele (Akt kompozíció), 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm
16727.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

cca 1985 Saudek, Jan (1935-) cseh fotóművész felvétele, 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm
16728.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
14

cca 1930-1940 Szendrő István (1908-2000): Budapest, Dísz tér 6. kapubejárata, hátoldalon pecséttel jelzett fotó, feliratozva, 24×18 cm
16729.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

cca 1930-1940 Szendrő István (1908-2000): Budapest, Ostrom utca 1. kapubejárata, hátoldalon pecséttel jelzett fotó, feliratozva, 24×18 cm
16730.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Erika Kiffl (1939-): Dialog fotóművészeti alkotás, számozott (269./300) és a művész által aláírt fotóművészeti alkotás, In: Erika Kiffl - Maurer Dóra: Dialog. Kiállítási katalógus. Bp., Goethe-Institut, 17x17 cm, lap: 28x20 cm
16731.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

16732.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

2021 Baross Amália (1990-): Hajnal (Budapest, Halászbástya), fotó, hátoldalon feliratozva, 30,5×39,5 cm
16733.

Kikiáltási ár:
800 Ft

cca 1932 Orphanidesz János (1876-1939): Piac. jelzett vintage fotóművészeti alkotás, művészfólián másolva, ezüst zselatinos fotópapíron, képméret 16x11,5 cm, papírméret 24x18 cm
16734.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

G. Szántó András (1937-2002): Reminiscentia. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 38,5x24,5 cm
16737.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft