Fotó Tételek száma: 664
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3402999
16724
500
Photo
cca 1932 Brassai (eredetileg Halász Gyula) (1899-1984) magyar - francia fotóművész felvételei (Éjjel Párizsban c. sorozatból), 3 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm és 10x15 cm 3403029
16725
500
Photo
cca 1939 Albók János (1894-1980) később John Albok, magyar - amerikai fotóművész és szabómester felvételei (Játék; Gesztenye árus), 2 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm 3402963
16726
500
Photo
1975 Hajas-Vető szerzőpáros performanszából 1 db modern nagyítás a néhai Népművelési Intézet képzőművészeti referensének gyűjteményéből, jelzés nélkül, 15x21 cm 3402983
16727
500
Photo
1928 Máté Olga (1878-1961) budapesti fényképész és fotóművész felvétele (Akt kompozíció), 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm 3403458
16728
500
Photo
cca 1985 Saudek, Jan (1935-) cseh fotóművész felvétele, 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm 3347386
16729
500
Photo
cca 1930-1940 Szendrő István (1908-2000): Budapest, Dísz tér 6. kapubejárata, hátoldalon pecséttel jelzett fotó, feliratozva, 24×18 cm 3347401
16730
500
Photo
cca 1930-1940 Szendrő István (1908-2000): Budapest, Ostrom utca 1. kapubejárata, hátoldalon pecséttel jelzett fotó, feliratozva, 24×18 cm 3411026
16731
500
Photo
Erika Kiffl (1939-): Dialog fotóművészeti alkotás, számozott (269./300) és a művész által aláírt fotóművészeti alkotás, In: Erika Kiffl - Maurer Dóra: Dialog. Kiállítási katalógus. Bp., Goethe-Institut, 17x17 cm, lap: 28x20 cm 2852400
16732
500
3200
Photo
cca 1960-1970 Szentkuthy Ibolya: Vegyes témájú felvételek, 12 db (részben jelzett) fotóművészeti alkotás, vegyes állapotban, 9x6 cm és 41x30 cm között 2579985
16733
500
Photo
2021 Baross Amália (1990-): Hajnal (Budapest, Halászbástya), fotó, hátoldalon feliratozva, 30,5×39,5 cm 3360853
16734
500
Photo
cca 1932 Orphanidesz János (1876-1939): Piac. jelzett vintage fotóművészeti alkotás, művészfólián másolva, ezüst zselatinos fotópapíron, képméret 16x11,5 cm, papírméret 24x18 cm 3330580
16737
500
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Reminiscentia. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 38,5x24,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft