Modern utánveretek, fantáziaveretek Tételek száma: 65
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3366123
31766
498
22000
Modern restrikes, fantasy coins
Numizmatika
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok" éremsorozatból "Arany János + Árpád fejedelem + Eötvös Loránd + Gróf Széchenyi István + Hunyadi Mátyás + Kossuth Lajos + Liszt Ferenc + Munkácsy Mihály + Petőfi Sándor + Puskás Ferenc + Szent-Györgyi Albert + Szent István" aranyozott Cu emlékérmek kapszulában, tanúsítvánnyal (12xklf), bársonybélésű mahagóni fa érmetartó kazettában, benne 1db kivehető tálcával, összesen 12db 5x5cm-es férőhellyel, tulajdonosi tanúsítvánnyal, használt, szép állapotban T:PP 3399402
31767
498
Numizmatika
Spanyol Államok / Valenciai Királyság 1516-1544. 1D "I. Károly" mintájára készült Ag, jelzett utánveret (3,82g/23mm) T:UNC Spain / Kingdom of Valencia 1516-1544. 1 Ducat "Carolus I", modern Ag, marked restrike (3,82g/23mm) C:UNC 3399430
31768
498
Numizmatika
Spanyol Államok / Valenciai Királyság 1711. 6 Dénár "V. Fülöp" mintájára készült Ag, jelzett utánveret (3,75g/20,5mm) T:UNC Spain / Kingdom of Valencia 1711. 6 Denar "Philip V", modern Ag, marked restrike (3,75g/20,5mm) C:UNC 3397333
31769
498
Numizmatika
Svájc DN "Helvetia / A svájci hegyek - Bernina & Roseg" Ag emlékérem kapszulában (31,15g/0.999/40mm) T:AU (PP) Switzerland ND "Helvetia / The Swiss Mountains - Bernina & Roseg" Ag commemorative medallion in capsule (31,15g/0.999/40mm) C:AU (PP) 3380102
31770
498
Numizmatika
~2002. "Emlékérem az euróövezet országainak közös valutájáról - Vatikán" aranyozott, ezüstözött Cu-Ni emlékérem kapszulában (35mm) T:PP Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft