Ádám Jenő: A skálától a szimfóniáig. Bp., 1943, Turul,("Jövő"-ny.), 22... https://www.darabanth.com/hu/498-Gyorsarveres/498.0/Kulfoldi-filatelia-es-postatortenet/Zenetortenet-Kottak-Hangszerek~500015/Adam-Jeno-A-skalatol-a-szimfoniaig-Bp-1943-Turul-Jovo-ny-224-p-Kiadoi-felvaszon-kotes-~II3401643
3401643
17307
498
Music, Musical notes, Instruments
Leírás: Ádám Jenő: A skálától a szimfóniáig. Bp., 1943, Turul,("Jövő"-ny.), 224 p. Kiadói félvászon-kötés, sérültb kiadói illusztrált papír védőborítóban.
: nagy_andras