Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 188
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3220759
12925
498
70000
Antique
Németh Éva (1930-2019) textilművész: Faliszőttes lányalakkal és állatalakokkal. Jó állapotban, 175x70 cm /// Éva Németh (1930-2019) textile artist: Wall tapestry featuring girl and animal figures. In good condition, measuring 175x70 cm. 3340459
12926
498
Antique
Kínai gyöngyház faragás, fém tartótokban, 20x20 cm 2810181
12927
498
Antique
Kecske szőrme, kis kopásokkal, 126x80 cm 2810135
12928
498
17000
Antique
Antik óriáskígyóbőr, kopásokkal, 430x45 cm 3378276
12929
498
Antique
Asztali tolltartó, tintatartó, márvány, xx. sz. eleje, egy üvegbetéttel 32x16 cm 3172999
12930
498
Antique
3358867
12931
498
Antique
Rózsás kínáló. Jelzett alpakka AS jelzéssel, áttört. 24x9 cm 3337923
12932
498
22000
Antique
Gyöngyház díszítésű régi fotóalbum. Bőrkötésű, rézkapcsos album vizitkártyák számára, aranyozott lapélekkel, az elülső kötéstáblán mozaikszerű gyöngyház díszítéssel. Kopottas borítással, helyenként sérült lapokkal, hiányos kapoccsal, egy gyöngyház elem hiánnyal, 23,5x15,5x6 cm. Mutatós, egyedi darab! 3394515
12933
498
Antique
Art nouveau 19 darabos bronz ajtókilincs, ablakkilincs szett, h: 28 cm alatt 3394680
12934
498
46000
Antique
Bálnát formázó Necuke. Antik japán, faragott csont, jelzett, javítással. / Antique Japanese netsuke, carved ebony, repaired 3394684
12935
498
Antique
Kínai sárkány. Aranyozott fém szobor, kopással, h: 8,5 cm 3394694
12936
498
Antique
6 db farkasfejes ivó pohár. Ón figura. 6x6 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft