Gorka Géza (1894-1971): Repesztett mázas váza. 1950 körül. Jelzett: Ko... https://www.darabanth.com/hu/498-Gyorsarveres/498.0/Kulfoldi-filatelia-es-postatortenet/Keramiak~1/Gorka-Geza-1894-1971-Repesztett-mazas-vaza-1950-korul-Jelzett-Korongozott-mazas-keramia-~II3386291
3386291
12007
498
32000
Art-ceramics
Kikiáltási ár:
32 000 Ft 86,72 EUR , 100,00 USD
Leírás: Gorka Géza (1894-1971): Repesztett mázas váza. 1950 körül. Jelzett: Korongozott mázas kerámia, jelzett: GNV háromszöggel, alatta Gorka. Restaurált, m: 22,5 cm
: nk