20471.
Lezárult 498. Gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
3 000 Ft
Az ember testi és lelki élete, egyéni és faji sajátságai. Szerk.: Alexander Bernát és Lenhossék Mihály. A Műveltség Könyvtára. Bp., 1905, Athenaeum, 5 sztl. lev.+ 781+(1) p.+ 39 t. Szövegközti és egészoldalas, fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói szecessziós, aranyozott félbőr-kötés, viseltes, sérült borítóval és gerinccel, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.