Könyvek: Technika Tételek száma: 90
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3362328
20825
498
Books: Technics
Tardos Béla: Sportrepülőknek a légkörről. Bp., [1955], Vörös Csillag-ny. 336 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel. 3349467
20826
498
Books: Technics
The Lore of Flight. Editor: John W. R. Taylor. New York, 1986., Crescent Books. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval. 3350054
20827
498
Books: Technics
Trabant 61 személygépkocsihoz kezelési útmutatója. Limousine és Universal 601 Standard, 601 S, 601 de Luxe. Zwickau, 1974., VEB Sachsenring Automobilwerke, 80 p. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, foltos lapélekkel. 3278966
20828
498
Books: Technics
Moszkvics 407 és 423N gépkocsi kezelési útmutató. Ford.: Konda Mihály, Feuer Ferenc. Bp., 1962, KÖZDOK. Kiadói kopott félvászon-kötés, az utolsó lap gyűrött. 3350681
20829
498
Books: Technics
Hein Werner: Zaporozsec. Ford.: Szalay Lajos. Bp., 1979.,Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval. 3350693
20830
498
Books: Technics
Eberhard Preusch: Így gondozd a Trabantodat. Vezetési tudnivalók, ápolási és bakácsolási tanácsok. Bp.,1967, Táncsics, 181+1 p.+1 (melléklet) t. Állami Biztosító reklámjával. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft