Tétel

Kikiáltási ár:

4 000 Ft

Leírás:

Sárosi Bella: Házi cukrászat és befőttek könyve. Hírneves magyar, francia, angol és német források nyomán. Összeállította Sárosi Bella. Harmadik kiadás.
Budapest, [1916]. Magyar Kereskedelmi Közlöny Hírlap- és Könyvkiadó Vállalat (Tolnai Világlapja ny.) 166 + [10] p.
Sárosi Bella újságíró, a Vasárnapi Ujság munkatársa. Szakácskönyvének első kiadása 1906-ban jelent meg, kötetünk a harmadik kiadásból való.
Példányunk lapszélein halvány foltosság, utolsó ívének fűzése meggyengült, néhány lapja kijár.
Horváth 1485. Éliás-Szántó 487.
Aranyozott, sérült gerincű, színes, illusztrált, enyhén kopott kiadói félvászon kötésben.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : ufk