Tétel

Kikiáltási ár:

26 000 Ft

Leírás:

Biner, Joseph: Apparatus Eruditionis Praesertim Ad Jurisprudentiam, in quo Praeter Juris Universalis Principia. Jus Naturae, Gentium, Divinum... Pars: 7., 8., 9.,10., 11.,12,,13. 4 kötetbe kötve Augustae Vindelicorum, 1762-66. Fratrum Ignatii, & Antonii Wagner. 820p. 914p. 954p. 488p., 296p, 353p. Korabeli, kissé sérült, aranyozott gerincű egészbőr kötésben.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nagy_andras